Datums 21. marts, 2022 – 24. maijs, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta tiešsaiste
Baneris konkursam

Patentu valde aicina no š.g. 21. marta līdz 24. maijam studentus un jaunos profesionāļus (no 16 līdz 35 gadu vecumam konkursa izsludināšanas dienā) izstrādāt un iesniegt darbus jauno mediju mākslas konkursā “Viltotā dimensija”.

Dalība konkursā notiek individuāli vai komandā, kuras sastāvā ir 1-3 dalībnieki, no kuriem viens ir komandas kapteinis. Komandas uzdevums ir izveidot digitālu saturu par intelektuālā īpašuma (turpmāk – IĪ) tiesību pārkāpumiem, viltošanas un/vai pirātisma negatīvajām sekām un nodarīto kaitējumu.

Digitālu saturu jaunieši var veidot, izmantojot jauno mediju tehnoloģijas, piemēram, datorgrafiku, video, audio, datoranimāciju, interaktīvo un interneta mākslu, videospēles. 

Konkursu organizē Patentu valde sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas Reklāmas asociāciju un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu “RISEBA”.  

Jauniešu komandām izstrādātie darbi konkursam "Viltotā dimensija" jāiesniedz līdz 2022. gada 24. maijam, savukārt žūrija iesniegtos darbus vērtēs no 27. maija līdz 6. jūnijam. Laureātu paziņošana un labāko darbu apbalvošana notiks 2022. gada 8. jūnijā. Šeit pieejama plašāka informācija par konkursu.

Vairāk informācijas:

Viktorija Kasara

Projektu vadītāja-konsultante
Viktorija.Kasara [at] lrpv.gov.lv