Datums 21. februāris, 2023 – 6. aprīlis, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

kursi

Patentu valde sadarbībā ar Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācijas (WIPO) akadēmiju ir radījusi tālmācības kursu latviešu valodā “Vispārējais kurss par intelektuālo īpašumu” (DL-101LV). 

Kursa ietvaros ikvienam interesentam tiks sniegta iespēja bez maksas latviešu valodā iegūt pamatzināšanas vai pilnveidot jau esošās zināšanas intelektuālā īpašuma jomā. Kursa norise ir no š.g. 21. februāra līdz 6. aprīlim un tā noslēgumā būs iespēja savas zināšanas pārbaudīt.  

Kursā apgūtas būs noderīgs studentiem un jauniem speciālistiem, kuri strādā vai plāno savu karjeru saistīt ar intelektuālā īpašuma tiesību administrēšanas jomu. Tāpat arī uzņēmējiem, kuri rada dažādus intelektuālā īpašuma veidus un vēlas uzzināt par intelektuālā īpašuma aizsardzības iespējām. Kurss sastāv no 13 moduļiem un gala eksāmena (tests), apskatot tādas tēmas kā, ievads intelektuālā īpašuma (IĪ) jomā, starptautiskā IĪ reģistrācija, negodīga konkurence, kā arī padziļināti aplūkojot visus rūpnieciskā īpašuma veidus. Katrā modulī ir integrēti pašnovērtēšanas rīki, lai palīdzētu dalībniekiem novērtēt attiecīgo zināšanu un progresa līmeni, kā arī spēju ikdienā pielietot kursā izklāstītās koncepcijas un faktus. 

Kursa ilgums - 6 nedēļas un tā apguvei ir nepieciešamas aptuveni 55 stundas. Noslēgumā par sekmīgu kursa apguvi un testa nokārtošanu tiks izsniegts WIPO akadēmijas sertifikāts. 

Plašāka informācija par kursa grafiku, saturu, kā arī pieteikšanās forma ir pieejama elektroniski: ŠEITInteresentus aicinām pieteikties līdz š.g. 10.februārim. 

Plašāk par WIPO akadēmiju šeit: https://www.wipo.int/academy/en/ 

Papildus informācija:

Māra Vilciņa

Projekta vadītāja
Mara.Vilcina [at] lrpv.gov.lv