Datums 22. septembris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Tiešsaiste
baneris notikumam

Uzziniet vairāk par sava radošā darba aizsardzības iespējām un to, kā intelektuālā īpašuma tiesību stratēģiska pārvaldība var veicināt jūsu uzņēmuma panākumus un vērtības kāpumu, vienas dienas reģionālajā seminārā. Pasākumu organizē Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācija (WIPO) sadarbībā ar Serbijas Republikas Intelektuālā īpašuma biroju, Serbijas Spēļu asociāciju (SGA), Serbijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un kopienu "Creative Tech Serbia". 

Intelektuālā īpašuma aizsardzības jomā visu specifisko videospēļu elementu pārvaldība ir īsts izaicinājums. Intelektuālā īpašuma tiesības ir būtiskas videospēļu izstrādē, finansēšanā un izplatīšanā, un tās attiecas gan uz spēles izstrādē izmantotajiem rīkiem, gan uz spēlē iekļauto saturu. Ņemot vērā pašreizējo tehnoloģiju attīstību, spēles var būt tik dažādas, cik daudzveidīga ir to radītāju iztēle, un tajās var iekļaut audiovizuālo saturu, reālistisku grafiku, balss sinhronizāciju, kustību uzņemšanas tehnoloģiju izmantošanu, oriģinālus scenārijus, preču zīmes un citus oriģināldarbus. 

Izmantojiet unikālu iespēju un reģistrējieties dalībai reģionālajā seminārā par intelektuālā īpašuma zināšanu līmeņa pilnveidošanu: stratēģijas videospēļu izstrādātājiem, kas notiks 2022. gada 22. septembrī, Serbijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras konferenču zālē gan tiešsaistes platformā Zoom no plkst. 9.00.  

Viss pasākums notiks angļu valodā un/vai ar sinhrono tulkojumu. 

 

Šajā saitē varat reģistrēties dalībai pasākumā uz vietas. 

Visi dalībnieki, kuri nevar sekot semināram Serbijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, var reģistrēties tiešsaistē. 

Reģistrēšanās saite, lai sekotu līdzi pasākumam, izmantojot Zoom platformu. 

Pasākuma programmu var apskatīt šeit