Datums 21. maijs, 2021
Laiks10.00–13.00
Vieta tiešsaiste
INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS UN  MAZIE UN VIDĒJIE UZŅĒMUMI 2021.gada 21. maijs

Patentu valde Jūs aicina rezervēt laiku savā kalendārā, lai piedalītos Patentu valdes organizētājā tiešsaistes seminārā: “INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS UN MAZIE UN VIDĒJIE UZŅĒMUMI”, kas notiks 2021. gada 21. maijā.

Semināra mērķa grupa ir mazie un vidējie uzņēmumi, patentpilvarnieki un citi interesenti.

Semināra tēmas:

  • Intelektuālais īpašums un mazie un vidējie uzņēmumi no WIPO perspektīvas (Tamara Nanayakkara, Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācijas (WIPO) IĪ uzņēmējdarbības nodaļas padomniece)
  • EUIPO atbalsts mazajiem un vidējiem uzņēmumiem intelektuālā īpašuma jomā (Sébastien Hanck, ES Intelektuālā īpašuma biroja (EUIPO) Klientu departamenta Mazo un vidējo uzņēmumu iniciatīvu nodaļas vadītājs)
  • Kā aizsargāt kvalitātes zīmi kā preču zīmi? (Benjamin Fontaine, Intelektuālā īpašuma tiesību firmas Plasseraud IP partneris un jurists)

Semināram tiks nodrošināts tulkojums no angļu uz latviešu valodu. Ikvienam semināra dalībniekam būs iespēja uzdot sevi interesējošos jautājumus, kā arī piedalīties diskusijās. Dalība seminārā iespējama tikai iepriekš reģistrējoties tiešsaistē: https://forms.office.com/r/2kFW2FYx6M.

Tiešsaistes semināra programma pieejama šeit.