Jaunumi
Petentu valdes jaunā tīmekļvietne monitorā un telefonā

Valsts pārvaldes un pašvaldību tīmekļvietņu vienotā platforma nodrošina centralizētu valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietņu pārvaldību, kas sniedz priekšnoteikumus vienkāršākai un saprotamākai informācijas pieejamībai sabiedrībai.

Mainījies tīmekļvietnes vizuālais izskats un informācijas izvietošanas forma. Atverot jauno Patentu valdes tīmekļvietni, Jums ir iespēja izvēlēties starp trim galvenajām izvēlnēm: “Noderīgi”, “Pakalpojumi” un “Kontakti”.

  • Sadaļā “Noderīgi” sagrupēts galvenais iestādes veidotais saturs izgudrojumu patentu, preču zīmju un dizainparaugu jomā, kā arī atspoguļota informācija par datubāzēm un Oficiālo izdevumu. Līdztekus novietotas sadaļas - pārstāvība Patentu valdē un pamatinformācija par intelektuālo īpašumu.
  • Sadaļā “Pakalpojumi” izvēlnes saites novedīs pie patentu, preču zīmju un dizainparaugu pieteikumu iesniegšanas e-pakalpojumiem, savukārt visi pakalpojumi sadalīti pa jomām - patentu, preču zīmju, dizainparaugu un informācijas pakalpojumi, kā arī pakalpojumi profesionālajiem patentpilvarniekiem.
  • Sadaļā “Kontakti” atrodama informācija, kā sazināties ar Patentu valdi un Intelektuālā īpašuma informācijas centru.
  • Sadaļā “Apelācijas Padome” atradīsiet informāciju par iebildumu un apelāciju iesniegšanas kārtību, par saņemtajiem iebildumiem un apelācijām, kā arī par Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padomes lēmumiem.
  • Informācija par iestādes pakalpojumiem profesionālajiem patentpilnvarniekiem atspoguļota sadaļā "Pārstāvība Patentu valdē".
  • Izmantojot Patentu valdes kalendāru, varēsiet ērti sekot līdzi aktualitātēm un jaunumiem rūpnieciskā īpašuma jomā.

Galvenie ieguvumi, izmantojot tīmekļvietņu vienoto platformu - viegli uztverams un viegli lietojams komunikācijas kanāls iedzīvotājiem; tīmekļvietne ērti lietojama gan uz datora, gan mobilajās ierīcēs; droši un uzticami risinājumi; vienots valsts iestāžu tīmekļvietņu dizains un satura koks; resursu ekonomija un valsts budžeta līdzekļu ietaupījums.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu ic@lrpv.gov.lv, priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem.