Ziņas no iestādes
Klientu apkalpošana klātienē – tikai pēc iepriekšējā pieraksta! Pierakstīties iespējams, zvanot uz 67099600 vai rakstot uz valde@lrpv.gov.lv.  Attiecībā uz Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padomes pakalpojumiem – vienojoties telefoniski 67099637 vai  e-pastā: laura.klige@lrpv.gov.lv.

Patentu valdes klientu apkalpošana klātienē notiek tikai pēc iepriekšējā pieraksta, par to iepriekš vienojoties telefoniski 67099600 vai e-pastā: valde@lrpv.gov.lv, attiecībā uz Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padomes pakalpojumiem – vienojoties telefoniski +371 67099637 vai e-pastā: laura.klige@lrpv.gov.lv. Drošības un piesardzības prasību dēļ bez iepriekšējā pieraksta klienti netiks apkalpoti.

Atgādinām, ka visus rūpnieciskā īpašuma objektus – patentus, preču zīmes, un dizainparaugus – ir iespējams ātri un ērti aizsardzībai pieteikt tiešsaistē! Tādēļ, lai mazinātu COVID-19 izplatību, lūdzam iesniegt pieteikumus attālināti – tiešsaistē; vai parakstītus ar drošu elektronisko parakstu sūtīt uz e-pasta adresi valde@lrpv.gov.lv, vai arī sūtīt pa pastu uz adresi: Rīgā, Citadeles iela 7/70, LV - 1010.

Lai saņemtu konsultāciju par preču zīmju, dizainparaugu un patentu pieteikumu iesniegšanu, aicinām zvanīt uz konsultanta tālruni 67099600 vai 67226628, vai arī uzdot savus jautājumus rakstiski – sūtot tos uz e-pasta adresi valde@lrpv.gov.lv.

Ierodoties Patentu valdē, lūdzam būt atbildīgiem un ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus – izmantot sejas maskas, ieturēt 2 metru distanci, dezinficēt rokas, ievērot respiratoro higiēnu un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” Patentu valdes pakalpojumus klātienē nav tiesību saņemt personām, kurām ir:

  • noteikta pašizolācija;
  • noteikta mājas karantīna vai izolācija;
  • elpceļu infekcijas slimības pazīmes.